| anonim_4396 a întrebat:

Parintii vostri au fost indulgenti sau stricti cu voi? Considerati ca v-au oferit o educatie buna? Cum a fost copila­ria voastra?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mama foarte strictă legat de aspecte specifice. O educație foarte bună. O copilărie minunată, așa mi-o amintesc.

| oglindasultanului a răspuns:

Nepasatori de cum m-au luat alti de bufon. E un cosmar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tata a fost indulgent, prea indulgent...iar mama foarte strictă.
Da, mi-au oferit o educație bună...și le mulțumesc pentru asta.
O copilărie cu adevărat fericită...dar ar fi fost și mai fericită dacă scoteam mai des nasul din cărțile pentru școală ca să mă joc mai mult și să mă bucur mai mult de paradisul pierdut. Și desigur, dacă nu aș fi fost perfecționistă.