| Nadishome a întrebat:

Bună! Știe cineva când încep înscrierile la liceu militar "Mihai Viteazul" din Alba Iulia? Eu știam ceva de Ianuarie sau Februarie dar vreau sa știu o dată exacta. Ce trebuie să fac și unde trebuie să mă duc prima dată?

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Cand eram eu a 8 a (adica acum aproape 4 ani) stiam ca din februarie. Acum poate s-au schimbat lucrurile, apropo trebuie sa ii contactezi telefonic.

| Iote a răspuns:

Nu e mai bine sa suni la ei? Orice scoala are un secretariat. Ei stiu mai bine decat noi.

| Ciprian09 a răspuns:

Nu se stie exact data, dar ar fi ok din partea ta sa mergi la un centru militar zonal sa intrebi chestiile astea sau sa le lasi un mail cu ceea ce te intereseaza! adresele le gasesti pe net! bafta

| Filipp13789 a răspuns:

Pe 25 Ianuarie succes!