| Adelina_2192 a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o intrebare pentru cei cunoscatori in legatura cu admiterea la Politie: daca port ochelari conteaza daca sunt dioptrii diferite? Eu am -0, 75 dreaptul cu -1, 25 stangul. Am auzit ca nu te admite daca ai dioptrii diferite. Vreau sa stiu daca este doar un zvon. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Ce conteaza e sa ai pile si spinarea puternica, sa poti sa cari lazile de whisky (vezi sa fie de tipul scump, vechi de 12 ani). in rest, se poate aranja.