| euRu a întrebat:

Buna TPU am o intrebare care ma urmareste de ceva timp... La facultatea de informatica din bucuresti se invata Visual Basic sau doar c # (nu de alta da pana acu pe cont propriu am facut softuri in visual basic )

1 răspuns:
| Hypathia a răspuns:

Pe site-ul fiecărei facultăți și la fiecare specializare trebuie să scrie ce anume studiezi în fiecare an și în fiecare semestru de studiu. Îți dau un link, vezi poate găsești acolo ceea ce te interesează pentru că eu nu prea mă pricep la informatică. :) http://fmi.unibuc.ro/ro/plan_invatamant_2010/ Baftă!