| Razvan002 a întrebat:

am o intrebare daca ma puteti ajuta: sunt in clasa a-10-a la un liceu teoretic profil: matematica-informatica si in clasa a-9-a am avut media generala: 7, 89 si acum cam tot asa 7, 70-7, 60 si intrebarea mea este ma pot duce la facultatea de Vest din Timisoara ( facultatea de medicina dentara ) - cere bacu luat il iau sper cu 8 sau 9 ca stiu mate-bio-romana dar mediile din liceu conteaza..ca cere si foaia matricola si scrie mediile din liceu adica daca eu am si medii de 5, si 6 si 7 si toate si am generalele peste 7, 50 + media de la bac de exemplu 8, 00, 8, 10 ( un exemplu ) ma poate primi? dau funda cel mai bun raspuns vreau un raspuns de la un om care a trecut prin asta / multumesc anticipat

1 răspuns:
| DjCristian a răspuns:

Nu conteaza profilul liceului pe care il termini, conteaza nota de la bac, sigur te primesc cu 7-8 tongue Sper ca te-am ajutat