| Medic002 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi daca se poate: am 16 ani si sunt la un liceu teoretic profil: matematica-informatica, in clasa a-9-a mi-a iesit media 7, 90 si acum peste 8, 10 imi iasa si sa va spun ..eu sunt pasionat de medicina veterinara si iubesc animalele si as vrea sa dau la medicina veterinara dar mar primi cu notele astea sau e doar cu admiterea la ei si cu bacu: punem un caz: de exemplu as avea: clasele 9-12 >--- 7, 80 balacaurat >--- intre 7, 50-8, 50 si la admirea din facultate as da admitere ma poate primi cu mediile astea ...si ce facultati de medicina veterinara sunt in tara asa buna.dau funda multumesc ff. mult

1 răspuns:
| razvi177 a răspuns:

Pai depinde ce medie iei la bac si ce faci la admitere BAFTA