| Cookie096 a întrebat:

Bună, TPU! Am o teamă tare urâtă! Teama de întuneric! Off, seara, când mă duc la baie am 1.000.000 dezavantaje!
1. Casă cu etaj!
Cobor vreo 35 de scări şi apoi merg 2 holuri extra mari până la baie.
2. Am tablouri HORROR prin TOATĂ casa sad.
3. Sora mea mai mare mă sperie!
AJUTOR! puppy dog eyes
starFUNDAstar

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

O casă uriașă, cu două holuri mari și 35 de scări, tablouri horror pe pereți, o soră care te sperie, nici o baie și niciun întrerupător electric la îndemână. Locuiești cumva în casa familiei Addams?

| Cookie096 explică (pentru johnnny123):

Am lumină, şi întrerupătoare electrice! Am şi felinare din alea, de decor laughing! Dar încerc să nu le deschid, încerc să-mi înving teama. Dar ce să înţelegi tu? Tu vi pe TPU nu să ajuţi, ci doar să-ţi baţi joc. -.-