| ActritaInDevenire a întrebat:

Am si eu o mare intrebare. De cand eram mica urmaream marele staruri de la televizor. Le urmaream toata ziua. Apoi am vrut si eu sa devin o mare vedeta, insa mi-am dat seama ca este foarte greu, asa ca am renuntat. Atunci aveam cam 9 ani. Acum am 13 si imi doresc foarte mult sa fiu actrita si/sau cantereata la Hollywood.
Si acum intrebarea: Cum as putea deveni actrita intr-un timp destul de scurt, un an sau doi, fara sa ma coste prea mult si fara sa fac facultate? Daca stie cineva sa ma ajute! VA ROG!
Si a doua intrebare: Mie imi e foarte rusine de parintii mei, si ma gandesc ca daca as putea intr-o zi sa devin vedeta... Ma trec fiorii... Cum as putea face sa nu imi mai fie rusine? Mai ales daca as putea deveni vreodata actrita?

DAU FUNDA SI VOT PENTRU TOATE RASPUNSURILE BUNE SI SINCERE CARE M-AR PUTEA AJUTA!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Nu exista o reteta clara.
Doar daca ai cunostinte in lumea showbiz-ului si/sau reusesti sa convingi un manager cu adevarat bun sa te reprezinte.

Si asta ma refer in Romania.

La Hollywood, personal cred ca ai sanse 0.

| JessJessie a răspuns:

Ideea principala in toate astea e sa participi la castinguri, asa stand acasa si visand nu ai nicio sansa. Ia niste cursuri de actorie sau mergi la teatru si discuta mai multe cu actori adevarati.