| lindagiulia a întrebat:

Am si eu o mica dilema... Sunt clasa a-11a, la stiinte sociale si as vrea sa merg mai departe la turism, insa stiu ca exista mai multe "ramuri", ca sa le zic asa, ale turismului. As vrea sa le stiu si eu, sa vad cam in ce as putea sa ma "avant". Imi puteti spune si mie, va rog frumos, care sunt acelea?
(sau imi puteti recomanda o alta facultate(altceva in afara de turism), bazant pe st umane, nu pe reale... pentru ca nu ma descurc absolut deloc cu cele reale).
Sunt putin cam indecisa, nu prea stiu in ce parte sa o iau, am nevoie de cateva sfaturi.
Multumesc! Funditaa!happy

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Facultate de Geografie-are ceva legat de turism, Psihologie, Sociologie, Jurnalism.Bafta!