| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut/cautat/primit numeroase oferte pentru munca de la domiciliu[inclusiv lucrul prin intermediul internetului].Dar multi mi-au spus ca sunt doar tactici prin care iti,,fura,, bani si/sau date personale[adica tu le furnizezi,la cererea lor].E normal sa ti se ceara anumite sume de bani sau informatii personale? Stiti vreo firma, site de sondaje, etc, care sa fie sigur?

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Nimeni nu iti poate fura bani de pe card daca nu ii oferi datele cardului tau. Pe internet sunt multe site-uri care vor decat sa te pacaleasca, dar sunt si cateva cinstite :

www.cum-sa-faci-bani.net de exemplu.

| Madrid77 a răspuns:

Salutare tuturor, am sa va prezint o aplicatie pentru android, o aplicatie testata de totala incredere,pentru a face bani fara investiti sau stres, tot ce trebuie sa faci este sa descarci aplicatia din google play denumita uento, La inregistrarea in aplicatie, trebuie sa introduci contul de email, numele si codul 3ol6w pentru a obtine bonusul.Am scos aproape 100$ prin utilizarea acestei aplicati si datorita prietenilor.doar introducand codu de mai sus 3ol6w, la inregistrare puteti face ceva si cu ajutorul prietenilor care introduc codul vostru.