| Bobonel12345 a întrebat:

Cum pot face bani de acasa? (exemplu: completand sondaje). Vreau ceva site-uri serioase unde pot face lucrul acesta. Voi ati reusit sa castigati ceva prin intermediul acestora?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Sper sa fie de ajutor si pentru ceilalti.
Cauta multe informatii despre astfel de site-uri ca te poti pacali, citeste despre o firma cunoscuta de multi http://charming-women.blogspot.gr/2014/04/castigi-bani-pe-internet.html

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bani din siteuri de genul faci, dar sa nu te astepti la mai mult de 1-2$ pe luna.

| idx a răspuns:

Meditatii, siteuri adult, it-administrare siteuri/baze de date, programare, diverse servicii care pot fi oferite de acasa de genul supraveghere video - sunt unele site-uri care ofera astfel de "locuri de munca".

| alexacarmina a răspuns:

Http://realsharecash.com Pay per download un serviciu in care partenerii face upload la un fisier privat pdf, doc, mp3 etc. dar nu warez sau orice altceva incalca legea de autor.
Plata per fisier depinde din ce tara se descarca fisieru cel mai bine se platesc tarile usa, uk, au, de, it ..etc.Userul ca sa descarce fisierul trebuie sa completeze un forumular de exemplu sa introduca emailu sau nr de telefon dupa ce a efectuat aceasta operatiune complet vei fi platit.
Daca ai un site poti sa iti afisezi banerul tau cu linkul de afiliat si castigi din ce castiga ei.Promovezi linkul pe facebook, forumuri, straine sau din Romania si o sa castigi bani.Plata minima prin paypal 50$

| AlexDuna a răspuns:

Buna!
O sa te convingi ca nu este teapa!
Multi pun site-uri care sunt teapa. si care castigi foarte putin pe 1 dolar pe luna...
Dar aici muncesti pe munca ta!
Shorte.st e cea mai buna metoda..plateste cel mai bine!
Aici daca vrei sa te inregistrezi : http://sh.st/wSXPL
Contacteaza-ma pe skype cavani31
sau pe yahoo al3x.31dd
Aici pentru a vedea despre ce e este vorba https://www.youtube.com/watch?v=1irUr4uScq4
Mult succes
pa pa