| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu parerea cuiva care a fost la liceul militar. Ce faci acolo? Ce poti sa iesi apoi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| iSharan a răspuns:

Liceu militar = profil mate info
te trezesti de dimineata inviarare apoi scoala curatenie in liceu in diferite locuri si prin rotatie(bucatarie, pe afara strangi chestii) dai zapada(iarna) defilezi(eu am zis in mare dar te invata o multiem chestii) apoi te duci la sibiu sau brasov academie militara si poti avea grad mare acum depinde de tine ce vrei sa faci sa fi soldat prin iraq sau mai stiu eu

| CUmsespune a răspuns (pentru iSharan):

Si ceva ore se fac?

7 răspunsuri:
| iSharan a răspuns:

Pai tu ce crezi? daca e profil mate info ai idee cat trebuie sa inveti, nu ai timp mai de nimic ai multe activitati in fiecare zi
am zis ora 6 desteptarea si inviorarea cum esti imbracat asa iesi nu cont daca esti sau nu imbracat apoi la ore pana la 2 dupa 2 manaci se face 3 cu dus apoi pregatire militara cine stie cat apoi va reuniti la apel si ai si teme de facut mai speli unele haine

| iSharan a răspuns (pentru iSharan):

Iti pot da mai multe detalii pe messenger

| CUmsespune a răspuns (pentru iSharan):

Da, te rog. ann.blurrysmile

| iSharan a răspuns (pentru CUmsespune):

Sunt online

| iSharan a răspuns (pentru iSharan):

Cand intri pe mess? sa iti mai dau detalii? sau pe facebookbig grin

| CUmsespune a răspuns (pentru iSharan):

Scuze am fost cam ocupata. Imi fac timp si te gasesc. Mersi mult ca ma ajuti. happy