| anonimyus a întrebat:

Cand am completat cererea la facultate am omis sa scriu ca vreau la buget, dar nu am scris ca as vrea la taxa. Nu am specifacat lucrul acesta. M-am uitat azi pe liste si s-au inscris 95 din 207 locuri la buget. Din aia 95 fac si eu parte. Oare voi intra la buget? Daca nu am scris nicaieri chestia asta? Cerere e in forma asta http://www.tuiasi.ro/users/63/Fisa%20inscriere%20licenta .pdf

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce este așa de greu să înțelegi că ești pe loc la buget?
Pe viitor să fii mai atentă la completarea documentelor.
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

Faci parte din lista bugetara. Era oricum relativ evident. Ai totusi grija de acum incolo, astfel de omisiuni ar putea sa coste pe viitor. Mult succes la facultate!:d