| Rox1610 a întrebat:

Daca m-am inscris la o facultate cu profil de informatica si am intrat la buget, dar vreau sa imi retrag dosarul dupa un semestru si sa imi bag dosarul anul viitor la alta facultate de alt profil, pot intra tot la buget? Sau voi intra la taxa? Imi explica cineva, va rog. Dau funda.

1 răspuns:
| LucianStroe a răspuns:

Fiecare facultate e cu treaba ei, da examenul de admitere separat de celelalte, deci daca ai intrat la o facultate nu garanteaza nimeni nici macar ca vei reusi sa intri la cealalta.