| anonim_4396 a întrebat:

Care specializare e mai usoara? Contabilitate si Informatica de Gestiune sau Economia Comertului, Turismului si Serviciilor? Cu ECTS pot sa devin contabila?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contibilitatea e foarte grea.

| Raducons a răspuns:

Amandoua sunt la fel de grele, daca o alegi pe a doua poti lucra ceva in economie sau sa faci un curs de contabilitate si sa devii contabila, merita oricare dintre ele sa o termini.Stii ca toate facultatile sunt grele in felul lor asa ca trebuie sa faci ce iti place si daca iti place contabilitatea, faci contabilitate.