| anonim_4396 a întrebat:

ce imi puteti spune despre ingineria medicala? As vrea sa urmez asta, stiu ca salariile sunt foarte mari si ca este cautata, dar in Romania inca nu este o meserie foarte..dezvoltata,ca sa spun altceva.Imi puteti da si alte detalii? As vrea sa urmez pe mai departe aceasta specialitate.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca tu stii asa, atunci iti recomand sa urmezi aceasta facultate care este intr-adevar foarte buna, si apoi sa profesezi acolo unde sunt salariile mari, pe masura cerintelor si nevoilor tale. Din curiozitate as dori sa aflu daca tu stii ce anume studiezi la aceasta facultate si ce devii dupa aceea.