| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, ce imi puteti spune despre ingineria medicala? As vrea sa urmez asta, stiu ca salariile sunt foarte mari si ca este cautata, dar in Romania inca nu este o meserie foarte..dezvoltata,ca sa spun altceva.Imi puteti da si alte detalii? As vrea sa urmez pe mai departe aceasta specialitate.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Facultatea este buna, cautata si deloc usoara si cine ti-a spus ca la noi nu este ...dezvoltata, a gresit din necunostinta de cauza.