Întrebare recomandată | AndyNuStiuHelpMe a întrebat:

cine imi poate spune care sunt avantajele si dezavantajele meseriei de medic veterinar?

Fundytzaa!big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai postat această întrebare.
Toate meseriile au bune și rele.
Ai nevoie de seriozitate și studiu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici ce spune,
http://www.romanialibera.ro/......12584.html
Te pup!

| eandopuncttk a răspuns:

Andy fratica. daca iti plac acele momente in care trebuie sa-ti bagi mana pana la umar in (cenzura) fa-te tata veterinar laughing

| vladys a răspuns:

Avantaje::: vei face multi oameni fericiti vindecandu-le animalele

dezavantaje:::: daca boala animalului est econtagioasa o poti lua si tu si purici si capuse si altele
bafta

| cristina409 a răspuns:

Avantaje o meserie frumoasa si dezavantaje animalul nu iti spune ce il daoare

| Jessicaaa0 a răspuns:

Bai endopuncttk la tine la tara probabil trebuie sa bagi mana in " cenzura" nu ti mai da cu parerea daca nu stii, doar daca lucrezi in mediul rural se intampla ce spui tu
Avantajele sunt multe cel mai important ar fi ca daca iubesti animalele o sa ai o satisfactie incredibila cand o sa se faca bine in fata ta dezavantaje sunt doar ca e mult de invatat