| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti ajunge medic de familie in Anglia? A-ti putea sa imi explicati pas cu pas caci am citit pe net si nu inteleg nimic.Mentionez ca as vrea sa fac facultatea de medicina la Iasi.

2 răspunsuri:
| Argelean a răspuns:

Salut! Ca sa ajungi medic de familie ai foarte mult de invatat si sa stii macar o limba straina(engleza).Eu cunosc pe cineva medic de familie in Germania.A invatat foarte mult a gatat facultatea, iar facultatea i-a recomandat sa mearga in Germania.Bafta,depinde si de facultate.

| anonim_4396 explică (pentru Argelean):

Mersi