| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin hairstylist profesionist...si nu stiu unde ar trebui sa fac facultatea, si cel mai important ce facultate? Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Ca sa devii frizer, trebuie sa faci un curs special laughingIn niciun caz nu exista facultati pentru asa ceva.
Nu ai nevoie de facultate. Poti sa ai si 4 clase: cat timp stii sa tii o foarfeca in mana e bine.

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

In Romania nu exista. a fost ceva proiect la un moment dat dar a picat faza. ori te inscrii la tot felul de cursuri la stilisti fantoma sau mergi in strainatate.
http://toniguy.com/ din anglia