| ShakeRattleRoll a întrebat:

face cineva cursuri de web design? as dori sa stiu daca cei care vor sa invete web design/programare si alte lucruri ce implica acest lucru trebuie sa stie matematica avansata? eu in liceu si facultate nu am facut matematica, asta va influenta progresul de studiu? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La webdesign nu ai nevoie de nicio matematica si doar de simt artistic.

La programare in schimb matematica e baza, mai ales gandirea matematica.

| ShakeRattleRoll explică (pentru suntserios):

Mersi de raspuns.
stiu ca pot invata si singura, dar stii cumva daca pentru angajator conteaza mai mult sa am un certificat de absolvire de la cursurile de web design care se platesc?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru angajator conteaza ce stii sa faci ca de aia se dau teste de aptitudini