| Bella1love a întrebat:

Imi doresc mult sa devin actrita.Da,stiu,pentru asta trebuie sa stiu de la un specialist daca am talent,dar asa informativ,am o intrebare:
Am auzit ca trebuie sa urmez un liceu de arta teatrala si apoi o facultate de actorie(ex UNATC) da,bun, si apoi? Ce fac? Cum ma poate descoperi un regizor de film?
Fundita

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Uite,cele mai mari actite nu au urmat niciodata nici o scoala. Unele au avut un nnoroc fenomenal, au fost observate pe strada si gata.Trebuie sa fii intr-adevar extrem de talentata si dupa mine mai ai nevoie de noroc.

| Bella1love explică (pentru KateMiddleton):

Cum adica "au fost observate pe strada"?

| KateMiddleton a răspuns (pentru Bella1love):

De exemplu oi actrita(nu-mi aduc aminte numele) recita o piesa din Shakespeare pe strada pentru bani.Un regizor a observat-o pe ea si talentul ei si a devenit actrita!

| Bella1love explică (pentru KateMiddleton):

A,ok.Multumesc pentru sfaturi