| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Imi place foarte mult sa desenez, ma pricep la tablouri si grafica, toata lumea ma incurajeaza si este placut impresionata de ceea ce fac, insa nimeni nu mi-a cumparat vreun desen si nici la liceu de arta nu ma duc fiindca nu-mi permite situatia financiara. Cum as putea face bani din asta? Am incercat cu un blog, dar nu era prea reusit si l-am inchis.(Dau funda pentru cel mai folositor sfat)

2 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Eu sunt dispus sa te ajut daca vrei sa mai incerci cu vreun blog sau un site.

| ioana100 a răspuns:

Incearca sa-ti faci un cont pe sunphoto(este un site nu prea cunoscut),fa niste desene care sa le placa la toata lume(desene cu animale,sa para cat mai realiste, vedete si altele). Mult succes, sa-mi spui usernameul tau!