| AndreasfromMetallicA a întrebat:

lucuiesc in Londra de un an,pana acum am lucrat in constructii pentru un roman,desigur eram prost platit,apoi am plecat de la el si lucrez ca si curier pe van, am salar ceva mai bun.Eu detin permis CE cu atestate, ma descurc si ca sofer si in constructii.Intrebarea e unde credeti ca as castiga mai bine, in ce domeniu din acestea 2 enumerate.Multumesc mult!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de priceperea ta, atat in meserii, cat si in negocieri.

| darrio2007 a răspuns:

Ca sofer de taxi.