| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Mai are rost sa ma apuc de o cariera muzicală la vârsta de 13 ani?

17 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai mai intrebat și dacă are rost să te faci
- actor (și nu oriunde, la hollywwod)
- elev la liceu de artă (și nu oriunde, in străinătate)
-soprană
- k-pop-isă
- magician și alte aberații

intreabă mami, cum să-ți faci lectiile, cum să-ți impletești părul sau cum să te epilezi sub braț, ți-ar fi mai util

| Denisaaa08 explică (pentru sierra1):

Ba da tu nu ai ce face? Te plictisești? Atât de " inteligent" ești? Du-te și citește o carte și lasă comentariile stupide. Hai pup! Nu înțeleg ce va interesează pe unii viața altora. Pe bune, sunteți penibili!

| Denisaaa08 explică (pentru sierra1):

Wtf! Nu am întrebat nimic de magician! Ești stupid! Nu mai comenta aiurea! Am întrebat de magie albă, nu de magician. Doamne!?‍♀️

| sierra1 a răspuns (pentru Denisaaa08):

Https://www.tpu.ro/......-blesteme/

oops! ai ai dat cu rahat pe tine

| sierra1 a răspuns (pentru Denisaaa08):

" Denisaaa08: tu nu ai ce face? Te plictisești?"

in nici un caz nu mai tare ca tine, ești infinită. Apropo, ți-ai impletit codițele și ești gata să te plimbi cu cercul?

| sierra1 a răspuns (pentru Denisaaa08):

"Nu înțeleg ce va interesează pe unii viața altora"

cinstit: nu dau doi bani (dau ceapă degerată sau ce vrei...) pe traseul tău de vedetă de casă. Numai că - vezi tu - iți expui chiloții la vedere.
Dacă ințelegi, te adaptezi dar nu prea cred...

| Denisaaa08 explică (pentru sierra1):

Ești prost rău! Magia albă n-are legătura cu magicienii! Mai și comentezi, in loc sa taci ca vorbești mult și prost, comentezi. Dar vorba aia" prostul nu e prost destul dacă nu e și fudul" baga la căpușor replica asta.

| Denisaaa08 explică (pentru sierra1):

Dacă nu te interesa nu mai comentai. Dar na ce sa faci? Trăim in România...

| sierra1 a răspuns (pentru Denisaaa08):

" | Denisaaa08 : Magia albă n-are legătura cu magicienii!"

oh yesss! aplauze indelungate.

îmi spui (a câta oareă?) "Ești prost" - da' mai fă - mami - acordul intre gen-număr și caz.

N-ai răspuns la : vezi tu - iți expui chiloții la vedere.
E clar că n-ai priceput o iotă.

| Denisaaa08 explică (pentru sierra1):

Wow! Ai aflat și tu ceva nou acum! Aplauze. Ummm."oare" analfabetule☺️

| zilog a răspuns:

Da

| Invictusman a răspuns:

Desigur ca da.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da are Denisa la orice vârsta

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Daca vrei asta.

| Vasile2003 a răspuns:

Niciodată nu e prea târziu. Ai tot timpul din lume pentru a-ți îndeplini visurile și nu trebuie să lași pe nimeni să-ți spună ce să faci pe viitor. Tu ești singura care decide când te apuci și la ce anume te apuci....Succes și sper să aud numai de bine despre tine pe viitor!

| Eva2000 a răspuns:

Normal. Mult succes daca asta iti doresti cu adevarat!?