| HaidelAndradaDiana a întrebat:

Buna TPU!
Nu vreau răspunsuri aiuristice date după părerea voastră, vreau răspunsuri concrete de la oameni care au cel puțin experiența despre ce urmează sa întreb, asta in cazul in care nu vreți sa văd dau report pentru conținut irelevant!

Știu ca suna stupid dar mama zice ca e "periculos" și as vrea sa știu și eu de curiozitate: Cum e sa fii online dealer sau Game presenter? Cam ce ar trebui sa fac? mă expun vreunui risc?
Dau fundă!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lamureste-ne intai, ca sa fie clar pentru toata lumea:

Spui:
"Online dealer" dar nu spui pentru ce fel de produse?
masini, cani, pahare, cocaina, arme sau ce?

"Game Presenter" - la ce jocuri, sau la ce emisiuni sa fii prezentator?

| Eireann a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred ca se refera la cazinouri online.