| Duckey a întrebat:

Daca am varicocel si vreau sa dau la Scoala de Agenti de Politie Vasile Lascar, ma afecteaza intr-un fel? Adica poate sa-mi dea respins din aceasta cauza? PROMIT FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, pentru ca nu poti sa depui efort pana nu te operezi. Se inrautateste daca nu mergi la operatie

| aXy99 a răspuns (pentru mgtow):

NU ESTE ADEVARAT! Poti depune efort, nu te dor si nu te incomodeaza acele vene! I-ai dat funda degeaba!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Opereaza-te.oricum va trebui, deoarece o sa ai dureri, mai ales la proba sportiva, si la vizita medicala.

| aXy99 a răspuns:

Cel mai bine e sa te operezi, dar sa stii ca poti sa dai la academia de politie chiar daca ai varicocel. Nu vei avea nicio durere cum spun altii. Vorbesc in necunostinta de cauza. Succes!