| Mizuiro a întrebat:

Sunt anul I la facultate si as vrea mai multe detalii despre cursul facultativ 'psihologia educatiei'. Am inteles ca inscrierile se fac din prima saptamana; de asemenea primul an este gratuit iar din anul II se plateste. Ceea ce ma intereseaza pe mine este: daca fac doar primul an ma poate ajuta in viitor (daca nu ma insel acest curs este necesar pentru a lucra in educatie) sau trebuie sa continui si urmatorii ani? fiind curs facultativ se pun note?

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă mergi la un curs facultativ, da, se pun note.
Mergi la secretariat și cere toate informațiile de care ai nevoie.
Succes pe mai departe!
Pa, pa.