| bebitza a întrebat:

Ce facultate te ajuta la ceva. psihologia are vreun viitor?

Răspuns Câştigător
| string a răspuns:

Aia care-ti place! Adica sa ajungi sa muncesti ceea ce-ti place. Daca munca ta nu este si pasiunea ta. urmeaza vreo 40 de ani de chin in campia muncii happy

2 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Multi psihologihappy Toata lumea a dat in ultima vreme la pshihologiehappy
Medicina politia lucrurile indispensabile astea merg tata zice ca merg bugetarii probabil k asa e.cine stie Dar e ff imp Sa iti palca tie bine zice String dc sa faci ceva ce nu iti place daca tie iti place psihologia da la psihologie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologia se pare ca e in trend in ultima vreme...majoritatea facultatilor care "te ajuta cu ceva" sunt cele de genu:arhitectura, medicina...si spun asta pentru ca dupa ce ai terminat o astfel de facultate poti profesa exact dupa ce ai invatat...multe facultati cum sunt cele de marketing sau management sunt cam aiurea...de obicei sfarsesti prin a fi un sclav la o firma oarecare, super om de birou laughing