| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte pasionata de masini.Cum as putea sa devin o prezentatoare auto?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa ai un fizic bun si aspect placut apoi o firma te imbraca sexy si te pune la expozitie cu un bolid luxos

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci facultatea de jurnalism, desi la noi in Romania nu mai exista aproape nicio emisiune auto

| AH5 a răspuns (pentru suntserios):

Eu am liceul unde am invatat despre autoturisme, am sa lucrez intr-un service auto sau ceva. eu vreau sa vorbesc despre masini nu sa pozez pe masini laughing)