| adelina2004 a întrebat:

Pai eu vreau sa devin Regizor Dar nu stiu ce sa aleg Din Regizor si Prezentatoare tv

La care munca s-ar putea lucra si primi mai mult?

Răspuns Câştigător
| Cutit a răspuns:

Care iti plc tie mai mult nu depinde de mama ta de tatal tau de noi ci de tine; daca tie iti plc regizorul, regizor sa te fc; bani ii poti castiga din munca ta poate regizorul se plateste mai bine dar daca te duci prezentator tv unde renumit poate primesti mai mult.Succes :* Funda big grin?

5 răspunsuri:
| DanaCherry a răspuns:

Esti fata ...iti sugerez cariera de prezentator Tv! dar faci ce iti place :X

| Beatrice a răspuns:

Prezentatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu... mie mi se pare mai dragut prezentatoare... dar depinde de ce-ti place tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... eu zic sa te faci regizor, ca devi mai faimoasa si te duci la HOLLYWOOD

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Pai, ca sa fi prezentator tv trebuie sa nu ai defecte fizice, sa ai o dictie clara, sa stii sa atragi publicul etc etc... Iar regizorul sta in spatele scenei ca sa zic asa si controleaza toata munca actorilor etc etc... Iar salariul depinde. Ca sa ai o idee despre ce ai dori intr-adevar sa faci intr aici http://consiliere.mmssf.ro/po.war/srch/profile.html si uitate la regizor si prezentator tv si fa diferenta. Dai fundita?