| FloareaAndreea a întrebat:

Bună TPU, sunt profil tehnic și o să dau bacul la fizică și nu știu la ce facultăți pot să mă înscriu în afară de Poli că la ea m-am înscris. Mai am nevoie de încă o facultate dar multe pe care le găsesc trebuie să dau la biologie. Vă rog ajutați-mă.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Mai am nevoie de încă o facultate...Vă rog ajutați-mă"

ce ce te-am putea noi ajuta, spune-ne, abia așteptăm să dăm o mână. De ajutor

| FloareaAndreea explică (pentru sierra1):

Aș dori sa mă ajutați in a găsi o facultate la care pot sa intru cu materia la care dau bacul, adica fizica.

| sierra1 a răspuns (pentru FloareaAndreea):

Adică NOI să-ți "croim" viiitorul cu propuneri care-mai-de-care-mai-anapoda?

Așa-i că glumești...