| Larii_7360 a întrebat:

Sunt racita.si ma doare foarte tare pieptul si cand tusesc.straight face. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| microsedd a răspuns:

Salut Larii, faptul ca te doare in piept cand tusesti poate fi un semn de bronsita acuta sau bronhopneumonie, boala care nu trebuie neglijata, ar fi bine sa mergi la medic sa te consulte si sa iti prescrie un tratament adecvat. Multa sanatate.

| CrisDdf a răspuns:

Exact acelasi lucru mi se intampl si mie happy. Sunt foarte racita.Am febra.Ma doare capul tusesc si am foarte multe herpes-uri.Ai facut febra musculara la burta.happy.O sa-ti treaca atunci cand o sa-ti treaca si tusea happy

| Larii_7360 explică:

Eu nu am dureri de cap si nici herpes`uristraight face.

| Larii_7360 explică:

Multumesc! oricum mi-a trecut happy