| djstefan a întrebat:

Buna tpu..am cazut pe spate acum o saptamana si de atunci ma doare pieptul..nu stiu ce legatura are pieptul cu spatele..ma doare doar cand tusesc sau ma incordez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai daca esti asa sigur pe tine, de ce mai intrebi ce poate fi?! Daca vrei sa stii sigur, mergi la medic, aici nu vei gasi o rezolvare la poroblema ta.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poate sa fie ceva grav, daca persita, treci pe la medic.

| djstefan explică (pentru ROB3RT89):

Ma doare doar la stranut, tusa, incordari etc..in rest nu ma doare...m`am gandit sa nu fie vreun muschi desprins de pe os...ca altceva nu ar avea ce sa fie

| ROB3RT89 a răspuns (pentru djstefan):

Pai daca esti asa sigur pe tine, de ce mai intrebi ce poate fi?! Daca vrei sa stii sigur, mergi la medic, aici nu vei gasi o rezolvare la poroblema ta.

| WR104 a răspuns:

Nu-i de gluma, treci pe la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o legatura.si intre ochi si fund este; ca intr-o zi am luat un sut in fund, de mi-au dat lacrimile.in alta zi am luat una peste ochi de m-a taiat c...rea.deci trebuie sa fie o esplicatie nu? la doctor fuga mars.