| obsercvayr a întrebat:

Buna seara, ce naiba am... In fiecare noapte dupa ce ma pun sa dorm, cand adorm o ora, ma trezesc fara aer, imi vine sa tusesc si cand tusesc imi vine ceva amar in gura, si nici nu pot trage aer tare timp de cateva minute ca ma doare pieptul.
Ce naiba am? Cand expir tot aerul din piept se aude ceva in gat si imi vine sa tusesc, tusesc si dupa iar imi vine gustu ala din gat aceu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IonuţR1995 a răspuns:

Probabil e o raceala mai grava. E un virus in aer cel mai probabil, ca mai toata lumea e racita. Cand simti ceva amar probabil "rupi din gat".un fel de mucoasa. Cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor, el te poate lamuri mai bine. Multa sanatate.