| lixu16 a întrebat:

Buna TPU
Va rog mult sa ma ajutati!
Stie cineva vreo modalitate un job online ceva orice pentru a face 200-300 de lei /luna? Ceva serios daca stiti. Stau tot acasa deoarece aici in zona mea Valea jiului se gaseste foarte greu de lucru si trebuie sa fac cumva macar sa am sreictul necesar.
As fii foaret recunoscator daca m-ati sfatui. Multumesc mult

1 răspuns:
| Elliana534 a răspuns:

Nu stiu am auzit de niste cursu in Timisoare pentru it, te duci faci cateva iei niste diplome si iti depui cvu online. Ti-as sugera sa cauti carti de IT sa inveti tot calcu + programe in 2 luni ai toata baza, IT-u e cea mai cautata forta d munca la vreme actuala, nu trebuie sa cauti numai in tara poti si in afara. Asta ti-as sugera eu cel putin si asta as face eu.
PS se pot face cursuri si online dar platesti mai mult