| xManiaC a întrebat:

un prieten de al meu si-a reformatat calculatorul si nu mai stie ce placa video are...ca a pierdut CD-ul si. Daca stiti vreo modalitate sa ma ajutati, va voi fi recunoscator si va voi recompensa cu o funditalaughing.

Răspuns Câştigător
| TraceurAlexx a răspuns:

Downloadeaza CPU-Z si GPU-Z.
O sa iti spuna tot ce ai in calculator.

3 răspunsuri:
| extremboyy a răspuns:

Luati modelul placi si cautati pe google softul il gasiti sigur

| Senzualkiss a răspuns:

Sau ca sa fie mai usor desfa pcul si uitate ce scrie pe placa video si scrie ce model e

| valentin1915 a răspuns:

Salut
Deci dai clik dreapta pe desktop si selectezi " PROPERTIES" ASA ITI APARE O FEREASTRA si selectezi sus in ferestara aceea " SETTING" dupa ce ai dat click o sa apara un nonitor si sub monitorul acela o sa scrie DYSPLAY: SI SUB DISPLAY iti apare numele la placa ta video Bafta happy