| anonim_4396 a întrebat:

Cat este 1 kw? acum in 2011, zona prefer sa spuneti din valea jiului hd,, da cred ca nu are treaba cu zona cred ca in toata romania e la fel si daca stiti sa si spuneti cat fac 4096 kw in lei/ funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe luna februarie eu am platit, pentru 122 kWh, suma de 55 lei (aici incluzand rezervarea, accize consum necomercial si TVA), revenind pe kWh un pret de cca 0, 4508 lei. La aceasta s-a adaugat 6, 50 lei taxa radio si tv. Cu acest pret la 4096 kWh revine cca 1.847 lei, la care se va adauga taxa radio si tv. Numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc ioanadelasal