| milckey16 a întrebat:

Ce jocuri pot descarca pentru un telefon cu sistem Symbian Series 40? (am un nokia fara touch, nokia 7210 supernova)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.store.ovi.com
www.zedge.net
www.mobile9.com
www.getjar.com
www.softonic.com
Primul e site-ul oficial al Nokia gasesti o multime de jocuri, aplicatii etc. gratis, unele cu bani altele gratis. Restul site-urilor descarci gratis. Trebuie doar sa alegi modelul telefonului sus in dreapta la toate site-urile si incepi sa descarci.

1 răspuns:
| Keilly a răspuns:

Buna! stiu un site care se numeste Zedge acolo iti alegi telefonul din partea sus dreapta si din partea de jos stanga va fi scris free games dai click si iti vor aparea toate jocurile care le poti downloada pentru telefonul tau