| vyolycy a întrebat:

Spuneti-mi cum sa fac...pe baza unei melodii am pus niste poza si s-a facut un "videoclip"as vrea sa bag filmuletu pe tel(nokia 7210 supernova)dar nu merge...imi trebuie vreun program? sau cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Misha_1025 a răspuns:

Vezi ce format are filmuletzu si ce format accepta telefonul. Da sunt programe sa-ti schimbe formatu. ( Le poti gasi pe net insa nu stiu exact unde sa cauti ).

1 răspuns:
| helen_8353 a răspuns:

Aaa, am avut si eu supernova si nici mie nu-mi mergea.Incearca sa-ti iei Nokia Pc Suite. Poate merge.