| Cezar a întrebat:

Buna tuturor. Anul acesta am termina clasa a12a si vreau sa merg mai departe la UPB - Universitatea Politehnica Bucuresti, in cadrul facultatii de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor. Este cineva pe aici de la UPB, care ma poate ajuta cu ceva informatii? Dau funda. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Eu sunt la stiinta si ingineria materialelor ce anume vrei sa cunosti mai exact?

| Cezar explică (pentru plasticsmile):

Mi-ai putea lasa un mail fb ceva? Sau mai bine da-mi tu add la Cucuteanu Iustin Codrin pe facebook, mi-ar fi mai de ajutor. Multumesc frumos.