| BeatriceArianna1a2b a întrebat:

Bună tuturor! În primul rând doresc să mă prezint. Mă numesc Beatrice Ariana. Am 14 ani și am trecut pe clasa a 8 - a. Îmi place foarte mult dansul, actoria și muzica. Visul meu de mică este să devin actriţă de film și aș vrea să îmi văd visul împlinit. Întrebarea mea pentru voi este ce liceu trebuie? Dar după facultate ce trebuie să fac? Doresc câteva sfaturi.

Mulţumesc tuturor!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti merge la un liceu de arte care are si profil de actorie si apoi la Institutul de arta teatrala si cinematografica.

| BeatriceArianna1a2b explică (pentru Ioandelasal):

Mulţumesc mult pentru sfatul tău!