| AnaMarya9 a întrebat:

Buna tuturor!
Sunt noua pe aicibig grin
Am si eu o nelamurire... o sa fiu anul I la facultate/buget si mi s-a facut o oferta: contract de munca, muncind doar sambata intr-un club, barmanita!
Ma afecteaza asta?
Pot merge la facultate si sambata sa merg la locul meu de munca cu carte de munca?
Care sunt avantajele si dezavantajele?

5 răspunsuri:
| white02 a răspuns:

Aici intervine ce fel de facultate o sa urmezi, ce grad de dificultate are. totusi nu cred ca o sa te afecteze daca lucrezi sambetele doar. In sesiune se poate sa te incurce (inca o data depinde de ce grad de dificultate e facultatea)

| InGeRaShReBeL_6634 a răspuns:

Pai nu stiu sigut ce sa-ti spun, eu nu m-as duce, daca era un alt servici da, dar cel de barmanita nu, deoarece trebuie a te gandesti ca intr-un bar nu vin numaimeni amabili si respectuosi ci toate felurile de persoane, poate fi rau pentru tine ca persoana n u pentru facultate, eu sunt impotrva, avantaje nu prea gasesc, deci, pana la urma sa ne spui ce hotarare iei...ok?

| andrey96u a răspuns:

Avantajele sunt;; vei capata experienta,vei face si practica, vei invata inainte de a avea un job sigur.
dezavantajele sunt;; vei ajunge acasa obosita, nu vei mai avea chef de nimica! funda?

| AnaMarya9 explică:

Pai sunt la poli, Faima!

| AnaMarya9 explică:

Ideea e ca este un club unde beneficiez de protectie!
si este doar sambata!