| Band12Nikki a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu ceva!
Cei care dau la liceu sau care sunt deja la liceu sau care au fost, stiti foarte bine cum arata o brosura de admitere ( cea cu licee ). Stiti ca dupa numele liceului iti spune cate clase sunt libere, cate locuri sunt si apoi cu ce medie se intrea la liceul respectiv pe profilul sau filiera respectiva. Ce as vrea eu sa stiu. Indiferent de profil sau filiera, daca acolo unde se scrie media de intreare, nu este scris nici‑o medie, nimic, este gol. Ce inseamna? Ca se intra cu orice medie? Sau ce?
Va rog sa imi spuneti ce inseamna mai exact!
Multumesc!
Sper sa imi raspundeti!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca liceul respectiv nu a avut, in anul anterior, clase la profilul respectiv, asa ca n-avea ce medie de admitere sa treaca pentru admiterea 2016.

Răspuns utilizator avertizat