| Andreea050905 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca aveti idei de part-time jobs. happy As fi interesata pentru un venit propriu, iar eu ma gandeam la impartitul pliantelor. Stiti ceva detaliii? Am cautat pe net si nu am gasit prea multe. Sau daca aveti alte idei, va rog!

1 răspuns:
| Anca86 a răspuns:

Ai incercat la Oriflame? este foarte simplu. obtii bani din comision care se aplica incepand de la doar 50 lei (23% 250 lei-30% 500lei-40%) merita sa incerci. daca nu pui o luna comanda nu scade comisionul si cu putina implicare se fac banuti frumosi.lasa-mi un mesaj daca esti interesata.