| WaterlilyyHeEv29 a întrebat:

Buna! Vreau sa dau la medicina la Craiova. Examenul de la medicina generala si si medicina dentara sunt la distanta de 3 zile. Pot sa dau la ambele ca in cazul in care nu intru la generala sa ma mut de la dentara pe parcurs?

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu știam ca e mai greu cu transferul intre generală și dentara. Adica dacă tu vrei generală nu miza pe ideea ca te poți muta.

| sammie a răspuns:

Da. Dar trebuie sa inveti dublu, d-asta nu multi se baga.

| WaterlilyyHeEv29 explică (pentru sammie):

Pai nu e aceeasi materie ca pentru medicina generala? Ca am auzit ca sunt aceleasi capitole

| sammie a răspuns (pentru WaterlilyyHeEv29):

Nu chiar.