| Andreea201012 a întrebat:

Buna vreau si eu un mik sfat promit ca dau fundita este un baiat care vinde artifici si are 19 ani si eu 13 ani si mie mi-a placut de el prima data si o prietena i-a spus ca imi place de el si de atunci cred ca ii place de mine dar uneori vb cu ea mai mult azi de exemplu era suparat pe mine ca ieri am vb cu el la tel si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am zis nu ca e prea mare dar am spus ca ma mai gandesc si i-am spus nu si chiar atunci era la masa si azi eu i-am spus ce face si a zis bine cu jumatate de gura si dupa aceea o intreaba pe prietena mea ce faci irina cu un zambet frumos si m-am suparat si aveam lacrimi in ochi si aseara i-am spus ca am plans dupa el ca a zis ca vrea sa o incerce pe prietena mea la buze adica vrea sa o sarute ca asa a zis ca m-a intrebat cine saruta cel mai bine si am zis ca nu ma dau mare si am zis de prietena mea si nu mai stiu ce sa fac ca el pe 31 pleaca si nu o sa mai fie aici o sa mai vina la rude si atat si nu stiu daca sa fiu cu el va rog dati-mi acum un sfat ca sa stiu pentru maine ce sa fac si azi trebuia sa ii dau si un sarut de adio asa a zis el si nu stiu ce sa fac sfat va rog funditalove struck

12 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

A aruncat si baiatu momeala si a prins nu un peste, ci doi laughing
Destept baiat! Si mai vine si artificii! Cred ca se pricepe la incendiat sufletele minorelor, ca v-a dat gata pe amandoua. Eu zic sa-l pupati pe rand, si va spune el pe urma care e mai buna!

OMG in ce lume traim?!

| melyyy a răspuns:

Parerea mea este ca diferenta dintre voi este foarte mare :O 6 ani
si nu pare de incredere baiatu sincerhappy acum eu imi spun doar parerea, nu o lua personal big grin
faza cu prietena m-a determinat sa gandesc asa, cred ca vrea doar sa incerce ceva nou ( cum e sa saruti fete de 13 ani) baietii fac asta foarte des din pacatesad
ai mai spus ca va pleca, asta ma face sa cred 100% in ce am spus, esti doar o scurta experienta pe care vrea sa o puna la dosar sad parerea mea e ca ar trebui sa incerci sa il uiti, nu o sa duca nicaieri...

| haiZI a răspuns:

Nu te supara dar data viitoare cand scrii un mesaj foloseste semnele de punctuatie, ca nu se intelege mai nimic la primul citit.
Iar in privinta baiatului acela stai linistita, ca e cu mult mai mare decat tine si doar a facut si el conversatie, nu, ca te-ar lua in serios. Iar prietena ta posibil sa-l fi placut si ea, de aici si motivul pentru. care i-a spus baiatului ca ti-e iti place de el.Nu te stresa ca baietii mai mari tachineaza fetele mai mici decat ei, cateodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti uital

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea...foarte greu. Dar stati de vorba cand va veti vedea si spune-i ca este o diferenta prea mare intre voi de varsta si baietii de 19 ani se gandesc si la altceva. Faza cu prietena ta:poate vrea sa profite de amandoua...:*

Răspuns utilizator avertizat
| cici a răspuns:

Lasa-l fata da-i papucii

| Raluuu a răspuns:

RENUNTA! baiatul e prea mare.si se va ajunge in alta parte. daca asta vrei...toti baietii astia mai mari urmaresc numa SEXwinking! si sa profite de fetite!

| cdinu a răspuns:

Daca nu ziceai ca vinde artificii, nu avea farmec povestea laughing

| Tinna17 a răspuns:

Sincer. Din moment ce pleaca ar fi bine sa-l uiti.+ ca baietii, la 19 ani, nu vor doar o relatie gen imbratisari si saruturi. vor mai mult, vor si relatii sexuale.Deci.aici ramane la aprecierea ta ce faci. Dar asa un sarut de adio ii poti da. Pur si simplu cum simtihappy In mare, daca e sigur ca pleaca, ii poti da acest sarut.si daca asta vrei si tu. Daca nu e sigur, poate dupa acest sarut o sa vrea mai mult, si ti-am spus, intervin dorintele. happy Acum, pur si simplu.Gandeste-te cum iti e si tie mai bine :p Sper ca te-am ajutat.happy

| ToTosheL a răspuns:

Trebuie sa ii spui ca inca il iubesti si ca iti para rau ca l-ai refuzat atunci si ca vrei sa fii cu el
dar problema e ca o sa plece. dar totusi tu spune-ihappy
asa e cel mai bine si cand o sa plece sa il sarutibig grin