| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! As avea nevoie de niște sfaturi și idei de facultăți. Anul acesta 2021-2022 plănuiesc sa fac o facultate, dar in același timp as vrea sa ma stabilesc in Anglia pentru 2 ani, maxim 3. Așa ca as dori idei pentru cum as proceda sa fac o facultate in România in timp ce ma aflu in Anglia. Am nevoie de puțin ajuntor, mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ghici ce: nu poți.

| Eireann a răspuns:

Vrei o facultate anume sau doar sa te stii cu diploma de licenta in buzunar?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gândit-o bine rolling on the floor Eu zic să dai telefon să-ți trimită licența de-a gata. Dar zi-le să trimită camion cu volan pe dreapta.

| stefiiii3 a răspuns:

Cred ca poti face online, dar va trebui sa sustii examenele fizic. Practic, nu prea poti pentru ca te va costa cat nu face. Poti sa-ti continui studiile si dupa sa pleci, sau invers. Vezi ce te avantajeaza mai bine.
Sper ca te-am putut ajuta