| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua ...as vrea sa stiu daca sunt locuri de munca in municipul roman. jud. piatra neamt pentru persoane cu handicap

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Ce judeţ e ăla "Piatra Neamţ", că n-am auzit de el? big grin big grin big grin

| JiHyun a răspuns (pentru angel74dm):

E un judet din moldova

| angel74dm a răspuns (pentru JiHyun):

Păi tocmai aia e ironia sorţii şi a răspunsului, pentru că nu există judeţul Piatra Neamţ în România, doar judeţul Neamţ... Exact cum ai spune judeţul Târgu Mureş, judeţul Baia Mare sau judeţul Sfântu Gheorghe...