| nnelu81 a întrebat:

Caut loc de munca in orasul roman jud.neamt. sunt persoana cu handicap gradul 2 accentuat. oare ai cineva care angajeaza persoane cu handicap

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Forțele de Muncă trebuie să aibă și locuri de muncă pentru persoane cu nevoi speciale!
Mult succes și sănătate!
Pa, pa.

| Yuana_Andreya_1985 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Buna! Nici cei de la fortele de munca nu au nimic pentru persoanele cu dizabilitati, eu sunt in aceasta situatie si mereu merg la ei si nimic. Pa

| viotedy a răspuns:

Mergi la fortele de munca, altfel nu stiu daca gasesti.

| silvius162003 a răspuns:

Buna ziua,

Putem discuta pe skype: silviu_office sau imi puteti lasa un mail si va contactez.
Numai bine!

| Yuana_Andreya_1985 a răspuns:

E foarte greu, si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine, si nu gasesc nimic. Succes!